Cementotřískové desky

Cementotřískové desky jsou z pevného a odolného materiálu vyrobeného lisováním směsi dřevěných třísek, cementu, vody a hydratačních přísad. Jsou ekologicky šetrné a zajišťují skvělou zvukovou izolaci, vysokou odolnost vůči vlhkosti, mrazu a dřevokazím škůdcům. Zaručují tak dlouhodobou trvanlivost v různých prostředích.
 
Výhodou je hygienická nezávadnost, nehořlavost a možnost desku opracovat pomocí běžných dřevoobráběcích nástrojů. Po stranách jsou opatřeny rovnou hranou či perem a drážkou.
 
číst dále

Cementotřískové desky podle značek

Cementotřísková deska BZS Plus+ 3200 mm

Vystaveno-10%...
Cementotřískové desky - Cementotřísková deska BZS Plus+ 3200 mm

BZS Plus+ je cementotřísková deska s rovnou hranou, která je určená pro nosné i nenosné použití v interiéru a exteriéru. Široké uplatnění nalezne při suché výstavbě, u novostaveb i rekonstrukcí.

od 388,77 Kč
od  349,90 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru

Cementotřísková deska BZS Plus+ 1200 mm

-10%...
Cementotřískové desky - Cementotřísková deska BZS Plus+ 1200 mm

BZS Plus+ je odolná cementotřísková deska po obvodě opatřená perem a drážkou, která je vhodná do interiéru i exteriéru. Může sloužit jako základ pro podlahy, stěny, obklady nebo stropy.

od 539,06 Kč
od  485,15 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů

Cementotřísková deska Monoroc Panel B1

Vystaveno
Cementotřískové desky - Cementotřísková deska Monoroc Panel B1
(2x)

Monoroc B1 je univerzální monolitická cementotřísková deska, vyrobená v Německu, odolná proti ohni a vlhku, mrazuvzdorná, poskytující dokonalou akustickou izolaci. Výhody desek 1600 x 1250 mm: jednoručky - menší desky, lépe přepravitelné.

od 485,98 Kč
od  437,39 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 20 let s námi Přihlásit se