Nářadí

Lobster Lžíce zednická Soft Grip

Nářadí - Lobster Lžíce zednická Soft Grip

Lžíce zednická Soft Grip je bezpochyby jedno z nejdůležitějších pracovních nářadí sloužící ke zdění, omítání a nahazování zdiva jako je např. pórobeton, cihla, tvárnice, kámen. Tato lžíce je vyrobena z nerezové oceli.

103,96 Kč
91,49 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů

Zednická štětka

Vystaveno
Nářadí - Zednická štětka

Zednická štětka je nezbytným pomocníkem při malířských a natěračských pracích, dále se využívá na lepidlo při tapetování nebo k oprašování. Tělo štětky je plastové a držadlo je dřevěné s plastovým klipem.

 
od  81,- Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Naběračka plastová

Vystaveno
Nářadí - Naběračka plastová

Plastová zednická naběračka s průměrem 18 cm z kvalitního pružného plastu vhodná pro odměřování stavebních směsí, betonu, vápna, barev či pro práci se sádrou.

 
111,22 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Vymazávačka nerez rovná

Vystaveno
Nářadí - Vymazávačka nerez rovná

Vymazávačka nerezová rovná se využívá k míchání nebo nabírání stavebních hmot v menším množství. Skvělá je také na vyplnění děr, nerovností a na dokončovací práce v hůře dostupných místech.

 
od  67,70 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Naběračka pozinková

Vystaveno
Nářadí - Naběračka pozinková

Naběračka pozinková je zednická nádoba, která se používá při zdění. V zednické naběračce snadno přenesete sypké materiály i maltu přesně tam, kam potřebujete. Je velice lehká a je k dispozici ve dvou rozměrech.

 
od  132,98 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Vymazávačka nerez rohová

Vystaveno
Nářadí - Vymazávačka nerez rohová

Vymazávačka nerez rohová je praktický zednický nástroj vhodný na dokončovací práce. Slouží k vyhlazení stěrky a lepicích tmelů ve vnějších rozích. Stěrka je vyrobena z nerezové oceli s dřevěnou rukojetí. K dispozici je vnitřní i vnější roh.

 
od  94,30 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Vymazávačka nerez - kočičí jazyk

Vystaveno
Nářadí - Vymazávačka nerez - kočičí jazyk

Vymazávačka nerez - kočičí jazyk s tvarem slzy je velmi profesionální a nepostradatelné zednické náčiní, které by nemělo chybět ve vašem nářadí. Vymazávačka je určena k začištění a úpravě omítek, štuků apod.

 
74,95 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

SPOKAR Štětka zednická 3015/816

Vystaveno
Nářadí - SPOKAR Štětka zednická 3015/816

SPOKAR Štětka zednická 3015/816 je štětka vhodná pro práci na nových a hrubých omítkách a penetrančí nátěry. Stěka je dodávána v průměru 108 mm. Obsahuje syntetická vlákna a disponuje plastovým držadlem.

 
64,65 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

SPOKAR Štětka hranatá 6106/636

Vystaveno
Nářadí - SPOKAR Štětka hranatá 6106/636

SPOKAR Štětka hranatá 6106/636 je štětka vhodná pro práci na nových a hrubých omítkách, penetrační nátěry a tapetování. Štětka je dodávána v rozměru 170 x 75 mm. Disponuje syntetickými štěpenými vlákny a plastovým držadlem.

 
89,10 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

SPOKAR Stěrka univerzální plastová

Vystaveno
Nářadí - SPOKAR Stěrka univerzální plastová

SPOKAR Stěrka univerzální plastová je ideální stěrkou pro širokou škálu prací, ideálně pro použití při tmelení. Je vyrobena z plastu a disponuje šířkou 14,5 cm a výškou 10 cm.

 
21,68 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

SPOKAR Stěrka plastová - 4ks sada

Vystaveno
Nářadí - SPOKAR Stěrka plastová - 4ks sada

SPOKAR Stěrka plastová - 4ks sada představuje ideální stěrky pro širokou škálu prací, ideálně pro použití při tmelení. Jsou vyrobeny z plastu a disponují 4 různými šířkami, a to 5 cm, 7,5 cm, 10 cm a 12 cm.

 
40,54 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

SPOKAR Stěrka ocelová - 4ks sada

Vystaveno
Nářadí - SPOKAR Stěrka ocelová - 4ks sada

SPOKAR Stěrka ocelová - 4ks sada představuje ideální stěrky pro širokou škálu prací, ideálně pro použití při tmelení. Jsou vyrobeny v typu York z oceli a disponují 4 různými šířkami, a to 5 cm, 8 cm, 10 cm a 12 cm.

 
57,98 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Den Braven Silikonové stěrky

Nářadí - Den Braven Silikonové stěrky

Den Braven Silikonové stěrky jsou určené především k odstranění přebytečné vrstvy naneseného tmelu, slouží ale i k „zatažení" silikonové vrstvy do spáry, rychlému a přesnému vytvarování požadovaného profilu spáry.

 
od  30,23 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů

Lžíce nerez

Vystaveno
Nářadí - Lžíce nerez

Lžíce nerez je jednoduchý, avšak jeden z nejdůležitějších zednických pracovních nástrojů vyrobený z kvalitní nerezové oceli. Rukojeť je ze dřeva, lakovaná a pevně spojená se lžící. Slouží k omítání a zdění.

 
od  91,88 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Naběračka PLAST (výprodej)

Vystaveno
Nářadí - Naběračka PLAST (výprodej)

Naběračka PLAST je zednická nádoba, která se používá při zdění. V zednické naběračce snadno přenesete sypké materiály i maltu přesně tam, kam potřebujete. Je velice lehká a rozměr této naběračky je 18 cm.

 
32,67 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
 
59,65 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Naběračka s tulejí (výprodej)

Vystaveno
Nářadí - Naběračka s tulejí (výprodej)

Naběračka s tulejí nebo-li úchytem pro násadu je velmi praktický a často využívaný pomocník na stavbě. Slouží k nabírání a přemísťování stavebních hmot jako malta nebo beton, a sypkého materiálu.

 
112,53 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Naběračka OCEL (výprodej)

Vystaveno
Nářadí - Naběračka OCEL (výprodej)

Naběračka OCEL je zednická nádoba, která se používá při zdění. V zednické naběračce snadno přenesete sypké materiály i maltu přesně tam, kam potřebujete. Je velice lehká a je k dispozici ve dvou rozměrech.

 
od  64,13 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se