Způsoby platby

Hotově / kartou při převzetí zboží

  • Platba hotově / kartou na hlavním skladě
    V hotovosti nebo platební kartou můžete zaplatit při osobním odběru zboží na našem hlavním skladě.

  • Platba dobírkou
    Hotově (na dobírku) můžete zaplatit našim přepravcům při dodání zboží na Vaší adresu.

Platba předem

Při volbě platby předem Vám obratem zašleme zálohovou fakturu s údají potřebnými k provedení platby. Zboží Vám zašleme ihned jakmile budou peníze připsány na náš účet.


Číslo účtu:
Oberbank: 2351106308 / 8040


Při osobním odběru zboží budete požádání o předložení průkazu totožnosti (občanského průkazu, řidičského průkazu, nebo pasu)


Platba předem je vyžadována při osobním odběru zboží na některém z našich smluvních skladů - náš smluvní partner není oprávněn vybírat od Vás platby v hotovosti.

Dále je platba předem vyžadována při přímém závozu velkého množství materiálu přímo od výrobce, kdy je doprava vždy zdarma, ale zboží je třeba výrobci uhradit předem. Více viz. Přímý závoz od výrobce

Platba kartou online

V případě platby kartou budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu společnosti GP webpay, zabezpečenou šifrovaným spojením a metodou 3D secure. Platební brána přijímá platby prostřednictvím karet MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro, Diners Club a American Express.


Pro platbu budete potřebovat následující údaje:

  • Číslo Vaší platební karty
  • Datum ukončení platnosti karty
  • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí vytištěné na podpisovém proužku platební karty

Výše uvedené informace o platební kartě zadáváte pouze na zabezpečené platební bráně, která nám následně sdělí jen informaci o vyřízení platby.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Ověřeno našimi zákazníky

Zboží bylo perfektně zabalené.

Ověřený zákazník, před 7 hodinami

cena

rychlost dopravy

Ověřený zákazník, před 12 hodinami

Rychle doruceni

Ověřený zákazník, včera
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se