Interiér

Lignofix Silnovrstvá Lazura

Vystaveno
Interiér - Lignofix Silnovrstvá Lazura

Stachema Lignofix Silnovrstvá Lazura je určena pro všechny dřevěné povrchy v exteriérech a interiérech jako obložení balkonů a fasád, pergoly, zahradní nábytek, okna, dveře apod. Není samostatně vhodná k nátěrům pochozích ploch.

 
od  248,05 Kč / bal s DPH
Detail

Lignofix Lazura 3v1

Vystaveno
Interiér - Lignofix Lazura 3v1

Stachema Lignofix Lazura 3v1 je tenkovrstvá syntetická lazura s biocidem - má dlouhodobý preventivní účinek proti dřevokazným houbám a plísním. Je určená pro dekorativní nátěry dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru jako jsou ploty, pergoly, chaty apod

 
od  202,07 Kč / bal s DPH
Detail

Primalex Plus bílý

Vystaveno
Interiér - Primalex Plus bílý

Primalex Plus bílý je pokojová barva vhodná pro malování minerálních povrchů ve středně zatěžovaných interiérech např. stěn a stropů ložnic, obývacích pokojů či chodeb, ale také kanceláří, škol nebo dalších komerčních objektů.

 
od  179,- Kč / bal s DPH
Detail
 

Primalex Polar bílý

Vystaveno
Interiér - Primalex Polar bílý

Primalex Polar bílý je velmi jasně bílá pokojová barva vhodná pro malování stěn a stropů minerálních omítek i sádrokartonových desek interiérů v obytných a také komerčních prostorech, zejména reprezentativního charakteru.

 
od  225,- Kč / bal s DPH
Detail

Primalex Standard bílý

Vystaveno
Interiér - Primalex Standard bílý

Primalex Standard bílý je pokojová barva vhodná pro malování minerálních povrchů stěn a stropů šaten, komor, garáží, dílen, sklepů, skladů, chodeb a jiných nenáročných technických prostor a průmyslových objektů. Je dodávaný v různých velikostech.

 
od  339,01 Kč / bal s DPH
Detail

Primalex barva Banánová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Banánová

Primalex barva Banánová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  124,63 Kč / bal s DPH
Detail
 

Primalex barva Karamelová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Karamelová

Primalex barva Karamelová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  124,63 Kč / bal s DPH
Detail

Primalex barva Meruňková

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Meruňková

Primalex barva Meruňková je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  124,63 Kč / bal s DPH
Detail

Primalex barva Skořicová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Skořicová

Primalex barva Skořicová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  124,63 Kč / bal s DPH
Detail
 

Primalex barva Čokoládová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Čokoládová

Primalex barva Čokoládová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  124,63 Kč / bal s DPH
Detail

Primalex barva Antracitová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Antracitová

Primalex barva Antracitová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  124,63 Kč / bal s DPH
Detail

Ředidlo Sinepox S 6300

Vystaveno
Interiér - Ředidlo Sinepox S 6300

Stachema Ředidlo S 6006 je vhodné k ředění dvousložkových epoxidových nátěrů. Kompatibilitu výrobku doporučujeme vždy prokonzultovat s výrobcem. Ředidlo je také vhodné k čištění pracovního nářadí např. štětců. Je dodávané v hmotnosti 4 kg.

 
710,27 Kč / bal s DPH
Detail
 

Lignofix E-Profi bezbarvý

Vystaveno
Interiér - Lignofix E-Profi bezbarvý

Stachema Lignofix E-Profi bezbarvý je koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí) a dřevozbarvujícím houbám a plísním.

 
od  289,19 Kč / bal s DPH
Detail

Lignofix E-Profi hnědý

Vystaveno
Interiér - Lignofix E-Profi hnědý

Stachema Lignofix E-Profi hnědý je koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí) a dřevozbarvujícím houbám a plísním.

 
od  295,24 Kč / bal s DPH
Detail

Lignofix E-Profi zelený

Vystaveno
Interiér - Lignofix E-Profi zelený

Stachema Lignofix E-Profi zelený je koncentrovaný kapalný přípravek s preventivním účinkem proti dřevokaznému hmyzu (např. červotoč, tesařík), dřevokazným houbám (např. dřevomorka domácí) a dřevozbarvujícím houbám a plísním.

 
od  295,24 Kč / bal s DPH
Detail
 

Lignofix I-Profi aplikační

Vystaveno
Interiér - Lignofix I-Profi aplikační

Stachema Lignofix I-Profi aplikační je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí.

 
143,99 Kč / bal s DPH
Detail

Lignofix I-Profi koncentrát bezbarvý

Vystaveno
Interiér - Lignofix I-Profi koncentrát bezbarvý

Stachema Lignofix I-Profi koncentrát bezbarvý je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí.

 
od  465,85 Kč / bal s DPH
Detail

Lignofix I-Profi koncentrát zelený

Vystaveno
Interiér - Lignofix I-Profi koncentrát zelený

Stachema Lignofix I-Profi koncentrát zelený je kapalný přípravek k ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem a k preventivnímu ošetření dřeva proti dřevokaznému hmyzu v interiérech a v exteriérech bez přímého a trvalého kontaktu se zemí.

 
od  499,73 Kč / bal s DPH
Detail
 
 
Ověřeno našimi zákazníky

Levný sortiment, objednávka připravena k výdeji obratem, mám to kousek od domu, určitě ještě využiji. Obchod doporučuji.

Ověřený zákazník, včera

Rychlé vyřízení objednávky. Vše ok.

Ověřený zákazník, včera
Kontakty Vše o nákupu Proč s námi Přihlásit se