Interiér

FungiSPRAY Chlorový

Vystaveno
Interiér - FungiSPRAY Chlorový

Stachema FungiSPRAY Chlorový je kapalný přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zejména v koupelnách na vany a umyvadla, obklady, spáry mezi obklady, dlažbu a ve zdravotnických a potravinářských zařízeních.

 
od  78,58 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

FungiSPRAY Bezchlorový

Vystaveno
Interiér - FungiSPRAY Bezchlorový

Stachema FungiSPRAY Bezchlorový je kapalný přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zejména v koupelnách na vany a umyvadla, obklady, spáry mezi obklady, dlažbu a ve zdravotnických a potravinářských zařízeních.

 
od  105,79 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

FungiSPRAY Bezchlorový Avokádo

Vystaveno
Interiér - FungiSPRAY Bezchlorový Avokádo

Stachema FungiSPRAY Bezchlorový Avokádo je kapalný přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zejména v koupelnách na vany a umyvadla, obklady, spáry mezi obklady, dlažbu a ve zdravotnických a potravinářských zařízeních. Disponuje vůní avokáda.

 
od  107,59 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

FungiSPRAY Bezchlorový Citrus

Vystaveno
Interiér - FungiSPRAY Bezchlorový Citrus

Stachema FungiSPRAY Bezchlorový Citrus je kapalný přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zejména v koupelnách na vany a umyvadla, obklady, spáry mezi obklady, dlažbu a ve zdravotnických a potravinářských zařízeních. Disponuje vůní citrusu.

 
od  107,59 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

FungiTOL Dezinfekce povrchů

Interiér - FungiTOL Dezinfekce povrchů

Stachema FungiTOL Dezinfekce povrchů je biocidní přípravek oznámený na Ministerstvu zdravotnictví České republiky určený pro profesionální i neprofesionální použití. Jeho spektru účinnosti je baktericidní, virucidní a fungicidní.

 
136,- Kč / bal s DPH
Detail
Do 2 pracovních dnů

HIT Univerzal Jablko

Vystaveno
Interiér - HIT Univerzal Jablko

HIT Univerzal Jablko je účinný univerzální mycí prostředek s širokými možnostmi použití v celé domácnosti. Díky své kvalitě je také oblíbený u profesionálních úklidových firem. Vhodný na nádobí, sklo, parapety a rámy oken, plastový nábytek, podlahy apod.

 
75,02 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Lignofix Silnovrstvá Lazura

Vystaveno
Interiér - Lignofix Silnovrstvá Lazura

Stachema Lignofix Silnovrstvá Lazura je určena pro všechny dřevěné povrchy v exteriérech a interiérech jako obložení balkonů a fasád, pergoly, zahradní nábytek, okna, dveře apod. Není samostatně vhodná k nátěrům pochozích ploch.

 
od  282,89 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

Lignofix Lazura 3v1

Interiér - Lignofix Lazura 3v1

Stachema Lignofix Lazura 3v1 je tenkovrstvá syntetická lazura s biocidem - má dlouhodobý preventivní účinek proti dřevokazným houbám a plísním. Je určená pro dekorativní nátěry dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru jako jsou ploty, pergoly, chaty apod

 
od  237,56 Kč / bal s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů

Primalex Plus bílý

Vystaveno
Interiér - Primalex Plus bílý

Primalex Plus bílý je pokojová barva vhodná pro malování minerálních povrchů ve středně zatěžovaných interiérech např. stěn a stropů ložnic, obývacích pokojů či chodeb, ale také kanceláří, škol nebo dalších komerčních objektů.

 
od  184,85 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Primalex Polar bílý

Vystaveno
Interiér - Primalex Polar bílý

Primalex Polar bílý je velmi jasně bílá pokojová barva vhodná pro malování stěn a stropů minerálních omítek i sádrokartonových desek interiérů v obytných a také komerčních prostorech, zejména reprezentativního charakteru.

 
od  234,79 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

Primalex Standard bílý

Vystaveno
Interiér - Primalex Standard bílý

Primalex Standard bílý je pokojová barva vhodná pro malování minerálních povrchů stěn a stropů šaten, komor, garáží, dílen, sklepů, skladů, chodeb a jiných nenáročných technických prostor a průmyslových objektů. Je dodávaný v různých velikostech.

 
od  338,70 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

Primalex barva Banánová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Banánová

Primalex barva Banánová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  144,86 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Primalex barva Karamelová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Karamelová

Primalex barva Karamelová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  144,86 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

Primalex barva Meruňková

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Meruňková

Primalex barva Meruňková je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  144,86 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

Primalex barva Skořicová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Skořicová

Primalex barva Skořicová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  144,86 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Primalex barva Čokoládová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Čokoládová

Primalex barva Čokoládová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  144,86 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

Primalex barva Antracitová

Vystaveno
Interiér - Primalex barva Antracitová

Primalex barva Antracitová je tekutá akrylátová tónovací barva určená pro obarvování malířských nátěrových hmot. Odstín je připraven k okamžitému použití pro snadné a rychlé namíchání. Je také možné odstíny vzájemně kombinovat.

 
od  144,86 Kč / bal s DPH
Detail
Ihned k odběru

SEVEROCHEMA Aceton

Vystaveno
Interiér - SEVEROCHEMA Aceton

SEVEROCHEMA Aceton je technické rozpouštědlo určené např. pro celulózová lepidla, k čištění a odmašťování kovových ploch a pro další speciální činnosti. Je dodáván v objemu 700 ml.

 
82,57 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 20 let s námi Přihlásit se