Stavební desky

Univerzální stavební desky na bázi dřeva jsou ideální pro exteriér i interiér, při novostavbách i rekonstrukcí. Díky všestrannému využití představují klíčový prvek pro efektivní a flexibilní stavební projekty, poskytující optimální pevnost a estetický dojem. Snadné zpracování běžnými dřevoobráběcími nástroji umožňuje jednoduchou a flexibilní instalaci.
 
OSB desky jsou víceúčelové desky vyrobené z orientovaných plochých třísek uložených v kolmých vrstvách. Poskytují odolnost vůči vzdušné vlhkosti, vysokou nosnost, tuhost, rozměrovou přesnost a tvarovou stabilitu.
Cementotřískové desky patří mezi deskové materiály na bázi dřeva s vysokou odolností vůči vlhkosti, mrazu a dřevokazným škůdcům, což zajišťuje dlouhodobou trvanlivost v různých prostředích.
 
číst dále

Stavební desky podle značek

Kronospan OSB 3 deska 4PD

Vystaveno
Stavební desky - Kronospan OSB 3 deska 4PD
(1x)

OSB 3 4PD je univerzální deska po stranách opatřena 2x perem a 2x drážkou, která má široké pole využití. Nabízí tepelně a zvukově izolační vlastnosti, rozměrovou přesnost, tvarovou stabilitu a designově zajímavý vzhled.

 
od  145,30 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru

Cementotřísková deska BZS Plus+ 3200 mm

Vystaveno
Stavební desky - Cementotřísková deska BZS Plus+ 3200 mm
(1x)

BZS Plus+ je cementotřísková deska s rovnou hranou, která je určená pro nosné i nenosné použití v interiéru a exteriéru. Široké uplatnění nalezne při suché výstavbě, u novostaveb i rekonstrukcí.

 
od  260,71 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru

Střešní lať hloubkově impregnovaná

Vystaveno
Stavební desky - Střešní lať hloubkově impregnovaná

Klasické impregnované střešní latě se zvýšenou odolností vůči houbám jsou vhodné jako konstrukce pod střešní krytiny ke stavbě stání pro automobily, pergol a dalších.

 
od  22,17 Kč / bm s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Kronospan OSB 3 deska rovná hrana

Vystaveno
Stavební desky - Kronospan OSB 3 deska rovná hrana
(1x)

Kronospan OSB 3 je víceúčelová nebroušená deska, vyrobena z orientovaných tenkých třísek ve 3 vrstvách. Vyniká vysokou nosností, pružností, nárazuvzdorností a také odolností vůči vlhkosti.

 
od  124,52 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru

Cementotřísková deska BZS Plus+ 1200 mm

Vystaveno
Stavební desky - Cementotřísková deska BZS Plus+ 1200 mm

BZS Plus+ je odolná cementotřísková deska po obvodě opatřená perem a drážkou, která je vhodná do interiéru i exteriéru. Může sloužit jako základ pro podlahy, stěny, obklady nebo stropy.

 
od  326,70 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Stavební prkna tříděná 24 x 100 x 4000 mm

Vystaveno
Stavební desky - Stavební prkna tříděná 24 x 100 x 4000 mm
(1x)

Stavební prkna tříděná o rozměrech 24 x 100 x 4000 mm jsou nehoblovaná smrková prkna, která mají široké využití. Výhodou je vysoká pružnost, houževnatost a zároveň měkkost, což zajišťuje snadné opracování.

 
26,95 Kč / bm s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Smrkový hranol

Vystaveno
Stavební desky - Smrkový hranol

Smrkový hranol je pevným a lehkým materiálem pro stavbu bednění, krovů, podlah a pergol. S odolností vůči nepřízni počasí poskytuje dlouhou životnost.

 
od  133,10 Kč / bm s DPH
Detail
Ihned k odběru

Cementotřísková deska Monoroc Panel B1 (výprodej)

Vystaveno
Stavební desky - Cementotřísková deska Monoroc Panel B1 (výprodej)

Monoroc B1 je univerzální monolitická cementotřísková deska, vyrobená v Německu, odolná proti ohni a vlhku, mrazuvzdorná, poskytující dokonalou akustickou izolaci. Výhody desek 1600 x 1250 mm: jednoručky - menší desky, lépe přepravitelné.

485,98 Kč
437,39 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru

Palubky SM A/B klasik

Stavební desky - Palubky SM A/B klasik

Palubky SM A/B klasik jsou smrkové palubky s dolními drážkami se dají využít v interiérech i exteriérech. Výhodou je snadná manipulace a jednoduchá montáž, kterou zvládnete sami.

 
od  262,33 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odeslání
 
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se