WPC plotovky

WPC (dřevoplastové) plotovky s imitací dřeva jsou prakticky nezničitelné, bezúdržbové, vzhledově velice příjemné. Díky svému přírodnímu vzhledu zapadnou výborně do jakéhokoliv exteriéru a zkrášlí okolí domu. Dřevoplasty patří mezi nejméně náročné materiály na údržbu. Tento materiál tvoří ze 60 % přírodní dřevo a 40 % plast.
  • nepotřebují nátěr
  • odolávají dřevokazným houbám a hmyzu i chemickým látkám
  • příjemné na pohled

Kromě oplocení se dají využít i jako výplň balkónového zábradlí nebo vrat. Dostupné v délce od 80 cm do 180 cm. Na výběr rovné nebo oblé zakončení. Bezúdržbový materiál.

WPC plotovky podle značek

Plotové prkno WPC oak brown

Vystaveno
WPC plotovky - Plotové prkno WPC oak brown
(5x)

Bezúdržbové WPC plotovky značky Covernit jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva. Plotovky lépe odolávají dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu. Jsou barvostálé a odolné proti chemickým látkám, jejich tloušťka je 70 mm.

od 72,- Kč
od  68,40 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Plotové prkno WPC original wood

Vystaveno
WPC plotovky - Plotové prkno WPC original wood

Bezúdržbové WPC plotovky značky Covernit jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s hladkým povrchem na jedné straně a drážkováním na druhé straně. Plotovky lépe odolávají dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu a jsou silné 80 mm.

od 75,- Kč
od  71,24 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Plotové prkno WPC šedé

Vystaveno
WPC plotovky - Plotové prkno WPC šedé

Bezúdržbové WPC plotovky značky Covernit jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu v moderní šedé barvě s hladkým povrchem na jedné straně a drážkováním na druhé straně. Plotovky lépe odolávají dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu a jsou silné 80 mm.

od 75,- Kč
od  71,24 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se