Aplikátory

Aplikátory a jejich příslušenství jsou výtečnými pomocníky pro každého kdo pracuje se sádrokartonem a musí se potýkat s ochrannou rohů. Úspora času a materiálu začíná již použitím Zásobníku na tmely, který v přesně požadovaném množství nanese na používanou pásku (v současné době nabízíme aplikátory od spol. Rigips, které jsou určeny pro práci se systémovými výrobky Rigips - pásky EasyFlex Pro). Na řadu potom přichází samotné aplikátory - nerezové válečky, které pásku či lištu bezpečně a pevně přitlačí na požadované místo. Při použití tmele všechen přebytečný tmel vytlačí ven. Jednoduché, bezpečné a úsporné.

Aplikátory podle značek

Rigips Aplikátor pro vnější hrany - 90°

-5%
Aplikátory - Rigips Aplikátor pro vnější hrany - 90°

Aplikátor na vnější hrany – 90° je praktická pomůcka pro aplikaci pásky EasyFlex Pro nebo lišty AquaBead na pravoúhlé vnější rohy v systémech suché vnitřní výstavby Rigips.

 
14 960,27 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů

Rigips Aplikátor na vnitřní hrany - 90°

-5%
Aplikátory - Rigips Aplikátor na vnitřní hrany - 90°

Aplikátor na vnitřní hrany – 90° je praktická pomůcka pro aplikaci pásky EasyFlex PRO do pravoúhlých vnitřních koutů v systémech suché vnitřní výstavby Rigips.

 
15 625,18 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů

Rigips Jednostranný aplikátor

-5%
Aplikátory - Rigips Jednostranný aplikátor

Jednostranný aplikátor je praktická pomůcka pro aplikaci pásky EasyFlex Pro pro všechny úhly koutů a rohů či lišty L-trim v systémech suché vnitřní výstavby Rigips.

 
14 960,27 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů
 

Rigips Zásobník na tmely

-5%
Aplikátory - Rigips Zásobník na tmely

Zásobník na tmely je určen k nanášení tmelů na pásku EasyFlex PRO.

 
16 689,02 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se