Pásy Mirelon pro kročejový útlum

Kročejová izolace je klíčovým prvkem v konstrukci podlah, který účinně redukuje přenos hluku a vibrací mezi podlažními úrovněmi budovy. Tím zajišťuje klidnější a pohodlnější prostředí pro obyvatele nižších podlaží tím, že absorbuje zvuky kroků, pádů předmětů a dalších rušivých elementů.

 

Materiály používané k vytvoření kročejové izolace mohou zahrnovat elastické polymery, pěny, minerální vlnu či speciální izolační desky. Tyto materiály jsou navrženy speciálně tak, aby efektivně pohlcovaly a tlumily zvukové vlny a vibrace.

 

Kromě dosažení klidnějšího prostředí má kročejová izolace také pozitivní vliv na energetickou účinnost a komfort obytných prostor. Redukuje ztrátu tepla a tím přispívá k úspoře energie.

Pásy Mirelon pro kročejový útlum podle značek

Mirelon Kročejová izolace v pásech

Vystaveno-5%
Pásy Mirelon pro kročejový útlum - Mirelon Kročejová izolace v pásech
(9x)

Mirelon Kročejová izolace v pásech je vyrobena z polyetylenové pěny s uzavřenou buněčnou strukturou. Disponuje výbornými akusticky i tepelně izolačními vlastnostmi a je tak vhodná jako kročejová i tepelná izolace pod podlahu.

 
od  12,53 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru

Mirelon Dilatační páska

Vystaveno-5%
Pásy Mirelon pro kročejový útlum - Mirelon Dilatační páska
(8x)

Mirelon Dilatační páska vyrobená z polyetylenové pěny slouží k vytvoření prostoru pro dilataci neboli rozpínání podlahy. Disponuje výbornými akusticky i tepelně izolačními vlastnostmi a je tak ideální pro kombinaci s kročejovou izolací.

od 5,- Kč
od  4,01 Kč / m s DPH
Detail
Ihned k odběru

Mirelon Dilatační páska s folií

Vystaveno-5%
Pásy Mirelon pro kročejový útlum - Mirelon Dilatační páska s folií
(3x)

Mirelon Dilatační páska s folií je vyrobená z polyetylenové pěny slouží k vytvoření prostoru pro dilataci neboli rozpínání podlahy, vhodná je především pod těžké betonové podlahy. Fólie poté zabraňuje zatékání anhydritu a betonu pod izolaci.

od 8,40 Kč
od  6,72 Kč / m s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Akustická izolační fólie T-Silence dB24 - 3,8 mm (výprodej)

Vystaveno-5%
Pásy Mirelon pro kročejový útlum - Akustická izolační fólie T-Silence dB24 - 3,8 mm (výprodej)

Akustická fólie T-Silence dB24 - 3,8 mm od značky Tegola-Tema je vodotěsná termo izolační fólie, její pokládkou dochází k výraznému útlumu kročejového hluku až o 24 dB. Zároveň slouží jako spolehlivý tepelný izolant.

204,49 Kč
184,04 Kč / m2 s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se