Drenážní trubky

Drenážní trubky nacházejí své využití ve všech stavebních i hospodářských oblastech, kde je rozhodující regulace vodních poměrů, snížení hladiny podzemních vod a odvedení přebytku přitékajících vod. Jsou vhodné také k zasakování vody do terénu (přepady septiků, dešťová voda po odvedení od budov).. Podle flexibility se drenáže dělí na ohebné, které jsou určeny pro výstavbu „vodorovných“ drenáží v různorodých geologických a hydrologických podmínkách, pro odvodnění zemědělských ploch, parků, zelených ploch, sportovních a rekreačních ploch a mělce založených staveb a pozemních objektů. Slouží také jako vsakovací potrubí (zemní infiltrační systémy). Tuhé drenáže (drenážní systémy s vyšší kruhovou tuhostí) jsou doporučovány při odvodňování hluboko založených inženýrských pozemních objektů, podzemních objektů, pro dálnice, ulice, kolejiště, rozjezdové dráhy na letištích, parkoviště, k drenáži násypů zeminy, v environmentálním inženýrství pro výstavbu vodních drenáží a skládek odpadů.

Drenážní trubky podle značek

 ACO

ACO Drenážní trubka-hadice

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO Drenážní trubka-hadice
(6x)

ACO Drenážní trubka-hadice je flexibilní trubka z tvrzeného PVC s vysokou mechanickou i chemickou odolností a malou hmotností.

od 42,35 Kč
od  38,12 Kč / m s DPH
Detail
Ihned k odběru

ACO Spojka drenážní trubky

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO Spojka drenážní trubky
(3x)

ACO Spojka drenážní trubky je originální příslušenství z PVC určené pro spojování flexibilního drenážního potrubí ACO. Spojka je dostupná s průměry v rozmezí od 50 do 200 mm.

 
od  37,51 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

ACO Záslepka drenážní trubky

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO Záslepka drenážní trubky
(1x)

ACO Záslepka drenážní trubky je originální příslušenství z PVC určené pro zaslepení flexibilního drenážního potrubí ACO. Záslepka je dostupná s průměry v rozmezí od 50 do 160 mm.

 
od  37,51 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

ACO Koleno 90°drenážní trubky

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO Koleno 90°drenážní trubky
(1x)

ACO Koleno 90°drenážní trubky je originální příslušenství, které vytváří pevné pravoúhlé spoje pod úhlem 90° u flexibilního drenážního potrubí ACO. Je dostupné s průměry v rozmezí od 80 do 200 mm.

 
od  202,07 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

ACO T-kus drenážní trubice

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO T-kus drenážní trubice
(3x)

T-kus drenážní trubice je originální příslušenství z PVC ve tvaru T určené k napojení flexibilního drenážního potrubí ACO. Je dostupné s průměry v rozmezí od 50 do 200 mm.

 
od  235,95 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

ACO Odbočka 45° drenážní trubky

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO Odbočka 45° drenážní trubky

ACO Odbočka 45° drenážní trubky je flexibilní odbočka s úhlem 45° určená k napojení flexibilního drenážního potrubí ACO. Je dostupná s průměry v rozmezí od 50 do 200 mm.

 
od  235,95 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

ACO Redukce potrubí

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO Redukce potrubí
(1x)

ACO Redukce potrubí je originální příslušenství určené k propojení drenážních trubek/hadic ACO o různých průměrech. Redukce je dostupná s průměry v rozmezí od 50 do 200 mm.

 
od  117,37 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

ACO Výtokový díl s ochrannou mřížkou

Vystaveno
Drenážní trubky - ACO Výtokový díl s ochrannou mřížkou

ACO Výtokový díl s ochrannou mřížkou je originální příslušenství s klapkou určené pro ukončení flexibilního drenážního potrubí ACO. Je dostupné s délkou 1 m a s průměry v rozmezí od 50 do 160 mm.

 
od  399,30 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se