Plexiskla Crylon

Plexiskla podle značek

Zrušit filtry:
xCrylonxzrušit vše

Plexisklo 2 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 2 mm - čirý

Plexisklo 2 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Disponuje vysokou průhledností, odolností a výbornými optickými vlastnostmi, je také oboustranně UV stabilní.

 
od  441,21 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů

Plexisklo 3 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 3 mm - čirý

Plexisklo 3 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Díky vysoké propustnosti světla, odolnosti, pružnosti a výborným optickým vlastnostem se jedná o ideální volbu.

 
od  645,27 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů

Plexisklo 4 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 4 mm - čirý

Plexisklo 4 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Je oboustranně UV stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům a je tak vhodná k venkovnímu i vnitřnímu použití.

 
od  883,40 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů
 

Plexisklo 5 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 5 mm - čirý

Plexisklo 5 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Vyniká svou vysokou pružností, odolností a má výborné optické vlastnosti.

 
od  1 104,49 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů

Plexisklo 6 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 6 mm - čirý

Plexisklo 6 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA), která disponuje jedinečnou pružností a odolností, ale také výbornými optickými vlastnostmi a UV stabilitou.

 
1 325,58 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů

Plexisklo 8 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 8 mm - čirý

Plexisklo 8 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA), které je typické svou vysokou pružností, odolností a výbornými optickými vlastnostmi. Vhodné do vnitřních i vnějších prostorů.

 
1 765,63 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů
 

Plexisklo 10 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 10 mm - čirý

Plexisklo 10 mm - čirý značky Crylon je plná deska z vysoce pružného polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Disponuje výbornými optickými vlastnostmi a propustností světla. Velkou výhodou je i oboustranná UV stabilita.

 
2 208,98 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů

Plexisklo 12 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 12 mm - čirý

Plexisklo 12 mm - čirý značky Crylon je plná deska z vysoce pružného polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Vyniká jedinečnými optickými vlastnostmi a propustností světla, je také oboustranně UV odolná.

 
2 649,03 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů

Plexisklo 15 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 15 mm - čirý

značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA). Díky vysoké propustnosti světla, odolnosti, pružnosti a výborným optickým vlastnostem se jedná o nejlepší volbu pro řešení vnitřních i vnějších prostor.

 
3 807,53 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů
 

Plexisklo 20 mm - čirý

Plexiskla - Plexisklo 20 mm - čirý

Plexisklo 20 mm - čirý značky Crylon je plná deska z polymethylmethakrylátového skla (PMMA), která disponuje jedinečnou pružností a odolností, ale také výbornými optickými vlastnostmi a UV stabilitou.

 
5 079,10 Kč / m2 s DPH
Detail
5 - 7 pracovních dnů
 

Kontakty Vše o nákupu Proč s námi Přihlásit se