Hladítka a škrabáky Lobster

Hladítka a škrabáky podle značek

Zrušit filtry:
xLobsterxzrušit vše

Lobster Hladítko Nerez 28 cm

Vystaveno-18%
Hladítka a škrabáky - Lobster Hladítko Nerez 28 cm
(1x)

Lobster Hladítko Nerez 28 cm je kvalitní nerezové hladítko ideální k nanášení lepidel, omítek a štuků. Hladítko je vyrobené z 0.7 mm silného nerezového plechu a disponuje dřevěnou lakovanou rukojetí. Je dostupné ve velikosti 28 x 12 cm.

 
od  122,85 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Lobster Hladítko Nerez 48 cm

Vystaveno-14%
Hladítka a škrabáky - Lobster Hladítko Nerez 48 cm

Lobster Hladítko Nerez 48 cm je kvalitní nerezové hladítko ideální k nanášení lepidel, omítek a štuků. Hladítko je vyrobené z 0.8 mm silného nerezového plechu a disponuje dřevěnou lakovanou rukojetí. Je dostupné ve velikosti 48 x 13 cm.

 
od  243,- Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Hladítko Plast PROFI 40 cm

-25%
Hladítka a škrabáky - Hladítko Plast PROFI 40 cm

Hladítko Plast PROFI 40 cm je plastové hladítko v profi kvalitě ideální k nanášení lepidel, omítek a štuků. Hladítko je vyrobené z 4 mm silného plastu a disponuje plastovou rukojetí. Je dostupné ve velikosti 40 x 18 cm a má hladké zesílené hrany.

 
123,43 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů
 

Hladítko Plast

Vystaveno-18%
Hladítka a škrabáky - Hladítko Plast

Hladítko Plast je kvalitní plastové hladítko ideální k nanášení lepidel, omítek a štuků. Hladítko je vyrobené ze silného plastu a disponuje plastovou rukojetí a hladkými hranami. Hladítko je dostupné ve dvou variantách.

 
od  89,07 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Hladítko brusné

Vystaveno-12%
Hladítka a škrabáky - Hladítko brusné

Hladítko brusné je určeno ke škrábání a k vyrovnání polystyrenových desek při zateplování. Základna je vyrobena z MDF desky silné 8 mm, rukojeť z plastu. Zrnitost brusného povrchu je 16. Hladítko je k dispozici ve dvou rozměrech.

 
od  181,91 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Brusné hladítko PVC

-16%
Hladítka a škrabáky - Brusné hladítko PVC

Brusné hladítko PVC s celkovým rozměrem 35 x 20 cm slouží na srovnání polystyrenových desek při zateplování. Základna hladítka je vyrobena z MDF desky silné 8 mm, rukojeť je plastová. Zrnitost brusného papíru je 14.

 
272,98 Kč / ks s DPH
Detail
Do 5 pracovních dnů
 

Hladítko plastové

Vystaveno
Hladítka a škrabáky - Hladítko plastové

Hladítko plastové je kvalitní plastové hladítko ideální k nanášení lepidel, omítek a štuků. Hladítko je vyrobené z 4 mm silného plastu a disponuje plastovou rukojetí. Je dostupné ve velikosti 40 x 18 cm a jeho hrany jsou hladké.

 
108,80 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Hladítko Plast ABS

Vystaveno-31%
Hladítka a škrabáky - Hladítko Plast ABS

Hladítko Plast ABS je kvalitní plastové hladítko ideální pro vytváření strukturární omítky. Hladítko je vyrobené z pevného a kvalitního ABS plastu o tloušce 3 mm a disponuje plastovou rukojetí. Hladítko je o rozměru 28 x 14 cm.

 
od  121,85 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru

Hladítko POLYSTYRENOVÉ

Vystaveno
Hladítka a škrabáky - Hladítko POLYSTYRENOVÉ

Hladítko POLYSTYRENOVÉ je nezbytný zednický nástroj, který se využívá k vyhlazování a nanášení omítek, lepidel, malty a dalších materiálů. Je vhodný pro uhlazování různých omítek a stěrek. Hladítko má rozměr 32 x 17 cm.

 
62,86 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 

Hladítko brusné černé

Vystaveno
Hladítka a škrabáky - Hladítko brusné černé

Hladítko brusné černé je určeno ke škrábání a k vyrovnání polystyrenových desek při zateplování. Zrnitost brusného povrchu je 16. Hladítko má rozměry 26,5 x 12,5 cm.

 
95,51 Kč / ks s DPH
Detail
Ihned k odběru
 
Kontakty Vše o nákupu Proč 21 let s námi Přihlásit se