Termoizolační stěrka Gutta Reflextherm (výprodej)

VÝPRODEJ - AKCE PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB! Termoizolační interiérová stěrka pro stěny a stropy s termoaktivním keramickým plnivem, plně funkční už při vrstvě 0,5 mm. 100% prodyšný ... více
Dostupnost:Ihned k odběru
Ceníková cena
výrobce:
2 627,61 Kč
Sleva:5%
Cena za 1 ks s DPH:2 496.232 496,23
Cena za 1 ks bez DPH:2 063,- Kč
ks
Značka:Gutta  
jsme autorizovaný prodejce
Záruka:24 měsíců
Rozměr:10 l
Váha:11 kg / ks
Barva:bílá
V balení:1 ks
Doba dodání:Do 2 pracovních dnů
Kód produktu:3572110
Gutta
Doprava zdarma
na produkty značky Gutta
nad 36 300,- Kč s DPHzdarma

Termoizolační stěrka Gutta Reflextherm (výprodej)

TEPELNÁ IZOLACE ZEVNITŘ
- termoizolační interiérová stěrka pro stěny a stropy
- s termoaktivním keramickým plnivem
- úspora nákladů na vytápění minimálně 27%

 

Termoizolační stěrka REFLEXTHERM je hustá pastovitá, hotová předmixovaná hmota, připravená k okamžitému použití, po zaschnutí brousitelná. Je určená k vnitřnímu zateplení budov a dá se aplikovat na všechny běžné povrchy jako jsou sádrokarton, cihla, pórobetonové tvárnice, dřevo apod. Vyznačuje se vynikajícími termoizolačními vlastnostmi už při nanesení vrstvy 1 mm na povrch stěn. Po aplikaci na povrch zabezpečuje odraz tepla zpět do interiéru a tak se zamezuje úniku tepla přes zdi a stropy, čímž se vyrovnává povrchová teplota stěn, eliminují se chladná místa v rozích místností, zlepšují se difúzní vlastnosti stavby a snižuje se riziko plesnivění stěn v místech se sníženou cirkulací vzduchu v místnosti. Při dodržení technologického postupu při aplikaci je REFLEXTHERM schopný omezit úniky tepla z interiéru a tak snížit náklady potřebné na vytápění.

 

Oblast aplikace:
REFLEXTHERM je určený pro zateplení budov ze strany interiéru. Jako hlavní řešení zateplení anebo jako náprava špatně řešeného externího zateplení stavby. Omezení úniku tepla u rodinných domů, bytů, panelových staveb, chat, garáží, průmyslových objektů, historických objektů, podkrovních místností, objektů se špatně izolovanými střešními konstrukcemi. Zamezení promrzání stěn a tvorby plísní u špatně odvětrávaných prostorů a na místech se sníženou cirkulací vzduchu. Zateplení REFLEXTHERMEM je vhodné hlavně pro budovy, kde není možné externí zateplení z ekonomických nebo praktických důvodů.

 

Návod na použití:
Díky obsahu kvalitní disperze dobře přilne a lepí téměř na všechny druhy podkladů jako jsou beton, sádrové omítky, vápenno-cementové omítky, sádrokarton, prefabrikované panely, ale i dřevo. Podklad musí být pevný (neopadavý), zbavený prašných částic, nečistot a plísní, pokud je na stěně více nátěrů, doporučuje se mechanické odstranění. Pokud je stěna plesnivá, použijte nejprve běžný prostředek na odstranění plísní. Před aplikací je nutný nátěr penetračním přípravkem.
Nerovnosti povrchu vyhlaďte univerzální tmelem - výrazně tím ušetříte na spotřebě REFLEXTHERMU. Na takto upravený a suchý podklad můžete aplikovat REFLEXTHERM.

 

Aplikace:
Před nanášením můžete stěrku ředit vodou dle potřeby, míchat jemně při nízkých otáčkách,aby nedošlo k poškození plniva.
Pro aplikaci se používá molitanový strukturovaný nebo molitanový hladký váleček NE „chlupatý“ velur, nylon!

Aplikace stěrkou nebo hladítkem: při tomto postupu můžete nanášet přímo na povrch stěn, stropu bez nutnosti ředění. Naneste vrstvu cca 1 mm a nechejte zaschnout cca 2 hod. (při teplotě 20°C). Následně můžete nerovnosti jemně přebrousit brusnou mřížkou anebo brusným hladítkem, aby se zachovala vrstva 0,5-1mm. Po celkovém zaschnutí můžete stěrku přemalovat interiérovou barvou.

 

Válečkem: zřeďte vodou na konzistenci kašovité hmoty, váleček namáčejte do hmoty a jemně roztírejte na připravený podklad ve dvou vrstvách, tak abyste dosáhli minimální tloušťku 0,5 mm.
Použijte typ válečku jemný molitan, velur anebo nylon.
Stříkáním: zředit dle stříkacího zařízení, tryska o průměru 3 mm a tlak do 5 bar při větším tlaku hrozí poškození plniva.

 

Spotřeba a doba schnutí:

U předem připravených povrchů je spotřeba při aplikaci hladítkem o vrstvě 1 mm – 1l/m2.

Aplikace válečkem – vrstva 0,5 mm - 0,5l/m2.
Nástřik ve vrstvě 0,3 - 0,5 mm spotřeba 0,3 - 0,5l/m2.
Doba schnutí je závislá od savosti podkladu, teploty, vlhkosti, případně větrání interiéru, vrstva 1 mm při teplotě 20 °C a vlhkosti 60% je 2 - 4 hodiny.

 

Balení: 3l; 10l; 20l

 

 

 

Fotografie

Termoizolační stěrka Gutta Reflextherm (výprodej)Termoizolační stěrka Gutta Reflextherm (výprodej)Termoizolační stěrka Gutta Reflextherm (výprodej)

Soubory ke stažení

NázevFormátVelikostOtevřít souborStáhnout soubor
Gutta Reflextherm - technický popis.pdf0,2 MBotevřítstáhnout
Gutta Reflextherm - technický popis etiketa.pdf0,94 MBotevřítstáhnout
Ohodnoťte produkt

Hodnocení produktu Reflextherm zákazníky

Podělte se s ostatními zákazníky o Váš názor na tento produkt.
Kontakty Vše o nákupu Proč s námi Přihlásit se Infolinka: 224 325 223   Po - Pá : 8 - 16h