Tart Šroubotěsná páska Sunflex

Šroubotěsná páska je ideálním řešením pro dotěsnění otvorů při montáži přímých závěsů. Vnitřní parozábrana by měla být vždy umístěna pod roštem dalšího obkladu, aby vruty, které obklad přichycují, parozábranu nepoškodily. Je však třeba myslet i na otvory, ... více
Dostupnost:Ihned k odběru
Cena za 1 ks s DPH:627.99627,99
Cena za 1 ks bez DPH:519,- Kč
ks
Značka:Tart      
Záruka:24 měsíců
Rozměr:40mm x 20m
Hmotnost:1,2 kg / ks
Barva:stříbrná
V balení:1 ks
Doba dodání:Do 2 pracovních dnů
Kód produktu:740040200000

Tart Šroubotěsná páska Sunflex

Šroubotěsná páska je ideálním řešením pro dotěsnění otvorů při montáži přímých závěsů. Vnitřní parozábrana by měla být vždy umístěna pod roštem dalšího obkladu, aby vruty, které obklad přichycují, parozábranu nepoškodily. Je však třeba myslet i na otvory, které vzniknou při montáži vlastního roštu. K dotěsnění tohoto detailu skvěle vyhovuje šroubotěsná páska. Je určena též k použití jako opravná a těsnicí páska. Lze ji nalepovat na hladké materiály jako je sklo a kov. Její hliníkový nosič je vyztužený HDPE laminátovou vrstvou, takže při použití šroubů či hřebíků se jeho povrch nepoškodí a páska těsní i v těchto místech.

 

Šroubotěsná páska má složení podobné jako butylová páska - nosič z hliníkové fólie s velmi přilnavým butylkaučukovým lepidlem a speciální fólií sloužící jako krycí vrstva. Rozdíl mezi těmito dvěma páskami je v tom, že nosič šroubotěsné pásky je navíc potažený tenkou vrstvičkou HDPE laminátu. Tato „vychytávka“ funguje tak, že pásku můžete bez obav provrtat nebo skrz ni zatlouct hřebík. HDPE-laminát zpevňuje hliníkový nosič a ten se ani při provrtání neroztrhá. Šroubotěsná páska tak zaručuje těsnění i těmto problematickým spojům.

 

Technická data  
Charakteristika Nosič z Al fólie, potažený tenkou vrstvou HDPE laminátu, s velmi přilnavým butylkaučukovým lepidlem a speciální fólií sloužící jako krycí vrstva
Použití Opravná a těsnicí páska, Al – nosič vyztužený HDPE – při použití šroubů či hřebíků se jeho povrch nepoškodí a páska těsní i v těchto místech, skvělá při montáži zimních zahrad a prosklených fasád!
Barva Černá
Vlastnosti Odolná při instalaci šroubů či hřebíků, UV stabilní, voděodolná, skvělá odolnost proti stárnutí
Ekvivalentní difúzní tloušťka sd DIN EN ISO 12572, cca 1 m
Teplota při aplikaci +5 °C až +40 °C
Teplotní odolnost −30 °C až +80 °C
Síla fólie cca 0,9 mm
Lepivá síla ≥ 25 N/25 mm
Průtažnost cca 200%
Rozměry 40 mm x 20 m

 

Fotografie

Tart Šroubotěsná páska SunflexTart Šroubotěsná páska Sunflex
Ohodnoťte produkt

Hodnocení produktu Šroubotěsná páska Sunflex zákazníky

Celkové hodnocení:100%( hodnotil 1 zákazník, níže jsou zobrazena textová hodnocení )
před 4 měsíci100%

Kvalitní výrobek

Kontakty Vše o nákupu Proč s námi Přihlásit se