Tart Hliníková páska Sunflex

Hliníková páska se používá při slepování jednotlivých pásů parotěsných i difúzních folií a vytváření spojité reflexní plochy. Slepený spoj vykazuje velmi dobrou pevnost a dlouhou životnost. ... více
Dostupnost:Ihned k odběru
Cena za 1 ks s DPH:252.66252,66
Cena za 1 ks bez DPH:208,81 Kč
ks
Značka:Tart      
Záruka:24 měsíců
Rozměr:50mm x 50m
Hmotnost:0,4 kg / ks
Barva:stříbrná
V balení:1 ks
Kód produktu:740050500001
Odborný technický poradce:  poradime@levnestavebniny.cz

Tart Hliníková páska Sunflex

Hliníková páska se používá při slepování jednotlivých pásů parotěsných i difúzních folií a vytváření spojité reflexní plochy. Slepený spoj vykazuje velmi dobrou pevnost a dlouhou životnost. Hliníková páska se také používá k olepování komponentů vytápěcích systémů, plášťů klimatizací a k utěsňování nádob a trubek při svařování v ochranné atmosféře. Páska izoluje jak proti chladu tak proti teplu. Teplotní odolnost je opravdu velmi vysoká – bez problémů zvládá teploty do +140 °C a krátkodobě odolá i teplotě +180 °C. Je vhodná také pro obalování izolačních materiálů z minerálních vláken kašírovaných hliníkem, obzvláště v místech, kde na spoj působí smykové síly.

 

Hliníková páska je silně přilnavá a má také vynikající odolnost proti stárnutí. Pevnost lepeného spoje neklesá ani vlivem stárnutí lepidla! A navíc tu máme maximální aplikační spolehlivost i za nepříznivých podmínek.

Nosič hliníkové pásky je z hliníkové fólie žíhané naměkko. Tato fólie je jednostranně potažena silně zesíťovaným polyakrylátovým lepidlem bez obsahu rozpouštědel.

 

Technická data hliníkové pásky
Charakteristika Hliníková fólie s pevným, tepelně odolným a silně přilnavým polyakrylátovým lepidlem, vyhovuje DIN 4102 část 1, třída A2 a B1
Použití Spojování parozábran, na topné systémy, vzduchotechniku, klimatizaci, teplotně odolná v širokém rozmezí, olepování  polykarbonátů, maximální spolehlivost i za nepříznivých podmínek!
Vlastnosti Tepelně odolná, vyhovuje DIN 4120
Teplotní odolnost −40 °C až +140 °C, krátkodobě +180 °C
Teplota při aplikaci > +5 °C
Síla Lehká 0,065 mm, těžká 0,1 mm
Průtažnost ≥ 5 %
Lepivá síla ≥ 15 N/25 mm
Rozměry 50 mm x 100 m
Ohodnoťte produkt

Hodnocení produktu Hliníková páska Sunflex zákazníky

Celkové hodnocení:100%( hodnotili 2 zákazníci, níže jsou zobrazena textová hodnocení )
před 1 rokem100%

rychlost a blízko vídejní místo !!!

před 4 roky100%

DOBRA CENA...

Kontakty Vše o nákupu Proč 20 let s námi Přihlásit se