Designová omítka Weber.pas granit

Probarvená pastovitá omítka k vytvoření imitace kamenného zdiva. ... více
Dostupnost:5 - 7 pracovních dnů
Ceníková cena
výrobce:
127,84 Kč
Cena za 1 kg s DPH:2454.4122,72
Cena za 1 kg bez DPH:101,42 Kč
Cena za 1 bal s DPH:2 454,36 Kč
Cena za 1 bal bez DPH:2 028,40 Kč
kg
Značka:Weber  
Záruka:24 měsíců
Platební podmínky:Platba předem
Hmotnost:1 kg / kg
Barva:dle vzorníku
V balení:20 kg
Spotřeba na m2:3,5 kg
Kód produktu:OP G 20
Designová omítka Weber.pas granit

Designová omítka Weber.pas granit

Výhody produktu Weber.pas granit:

  • vysoce mechanicky odolná
  • vodoopudivá
  • snadno udržovatelná
  • omyvatelná
  • odolná povětrnostním vlivům
  • odolná průmyslovým zplodinám
  • široký výběr vzorů

Popis a použití:

Omítka weber.pas granit je jednoduše zpracovatelná dekorativní omítka obsahující organické pojivo připravená k přímému použití se systémovou penetrací weber.pas podklad UNI brick. Důležitými složkami výrobku jsou speciálně tříděná mramorová zrna, organické pojivo. Omítka je určena k použití jako dekorativní omítka na venkovní i vnitřní plochy, zvláště vhodná na sokly, portály, pilíře, sloupy i na zateplovací systémy.

Příprava a aplikace:

Omítka se nanáší na vyzrálý podklad upravený podkladním nátěrem weber.pas podklad UNI BRICK. V prvním kroku se na dokonale suchý podkladní nátěr nalepí šablona ve tvaru režného kamenného zdiva. Přes nalepenou šablonu se nanese vrstva omítky weber.pas sandstone, nebo vrstva omítky weber.pas granit. Tloušťka vrstvy omítky je přibližně dána tloušťkou šablony. Po nanesení se povrch omítky uhladí nerezovým hladítkem. Po uhlazení omítky se šablona opatrně odstraní.

 

Požadavky na podklad:

Vhodnými podklady jsou dle platných norem a postupů zhotovené vápenocementové, cementové a polymercementové malty, omítky a základní vrstvy vnějších, tepelně izolačních kompozitních systémů (ETICS). Podklady musí být pevné, suché, bez trhlin a prachu, prosté odlupujících se částí. Nově zhotovené podkladní vrstvy musí být provedeny s rovným povrchem a musí být dostatečně vyzrálé (základní vrstvy ETICS minimálně 5 dnů). Podklad musí mít stejnou savost a strukturu v celé ploše. Teplota podkladu a vzduchu nesmí klesnout pod +5 °C. Při provádění je nutné se vyvarovat přímému slunečnímu záření, větru a dešti. Při podmínkách podporujících rychlé zasychání dekorativní omítky (teplota nad +25 °C, silný vítr, vyhřátý podklad apod.) musí zpracovatel zvážit všechny okolnosti (včetně např. velikosti plochy) ovlivňující možnost správného provedení, zvláště napojení. Při podmínkách prodlužující zasychání (nízké teploty, vysoká relativní vlhkost vzduchu) je třeba počítat s pomalejším zasycháním a tím i možností poškození deštěm i po více než 12 hodinách. 

Spotřeba:

3,5 kg/m2

Barevné odstíny: 

Dle vzorkovnice weber.design

Nářadí:

K nanášení nerezové hladítko, nerezová zednická lžíce. 

Čištění:

Nářadí, nádoby a nástroje je nutné před zaschnutím očistit vodou. Všechny výplně otvorů (včetně rámů), parapety a ostatní konstrukce na fasádě je třeba chránit před ušpiněním nebo ihned po ušpinění očistit čistou vodou.

Doporučený způsob skladování:

12 měsíců od data výroby v dosud neotevřených originálních obalech při teplotách od +5 °C do +25 °C. Chránit před mrazem a přímým sluncem.

Bezpečnost práce:

Před započetím práce věnujte pozornost pokynům pro ochranu zdraví a životního prostředí, které jsou uvedené na obalech výrobků nebo v bezpečnostních listech. Při práci s výrobkem nejezte, nepijte, nekuřte a používejte předepsané ochranné pracovní pomůcky.

Likvidace odpadů:

Postupujte podle zákona č.185/2001 Sb., o odpadech v platném znění. Podrobnější informace jsou uvedeny v bezpečnostním listu výrobku. Dodržováním uvedených pokynů chráníte své zdraví a životní prostředí.

Soubory ke stažení

NázevFormátVelikostOtevřít souborStáhnout soubor
weber.pas granit - technický list.pdf0,4 MBotevřítstáhnout
weber.pas granit - bezpečnostní list.pdf0,23 MBotevřítstáhnout
Ohodnoťte produkt

Hodnocení produktu Weber.pas granit zákazníky

Podělte se s ostatními zákazníky o Váš názor na tento produkt.
Kontakty Vše o nákupu Proč 20 let s námi Přihlásit se