Průvodce Rigips Sádrokarton zvládneme sami

Průvodce stavebními úpravami pro nejširší laickou veřejnost, s video návody na DVD, který provede čtenáře výstavbou krok za krokem, od výběru a nákupu materiálu, přes samotnou montáž až po finální úpravu povrchů. Formát A4, 96 stran ... více
Dostupnost:Na dotaz
Ceníková cena
výrobce:
178,75 Kč
Sleva:3%
Cena za 1 ks s DPH:173.36173,36
Cena za 1 ks bez DPH:157,60 Kč
ks
Značka:Rigips  
Záruka:24 měsíců
Rozměr:A4
Váha:1 kg / ks
Doba dodání:Na dotaz
Kód produktu:KB517329
Průvodce Rigips Sádrokarton zvládneme samiPrůvodce Rigips Sádrokarton zvládneme sami

Průvodce Rigips Sádrokarton zvládneme sami

 Průvodce stavebními úpravami pro nejširší laickou veřejnost, který provede čtenáře výstavbou krok za krokem, od výběru a nákupu materiálu, přes samotnou montáž až po finální úpravu povrchů.
Formát A4, 96 stran

Každý šikovný kutil si může podle názorných fotografických postupů v publikaci nebo montážních videonávodů na DVD pořídit moderní a pohodlné bydlení. Můžete si podle podrobných popisů s fotkami postavit příčku, předstěnu, podhled, zasouvací dveře v příčce, suchou podlahu nebo vybudovat podkroví či zrekonstruovat koupelnu. Také se naučíte správně zapravit okenní špaletu nebo omítnout stěny a stropy pomocí sádrových omítek a stěrek.

Na DVD uvidíte, jak profesionálové správně montují konstrukce, pracují s profily, tmelí, rozvádí elektroinstalace, zpevňují hrany, kotví břemena nebo omítají stěny.
 

Fotografie

Průvodce Rigips Sádrokarton zvládneme samiPrůvodce Rigips Sádrokarton zvládneme sami
Ohodnoťte produkt

Hodnocení produktu Sádrokarton zvládneme sami zákazníky

Podělte se s ostatními zákazníky o Váš názor na tento produkt.
Kontakty Vše o nákupu Proč s námi Přihlásit se Tel. kontakt: 224 325 223   Technické poradenství: 603 108 913   Po - Pá : 8 - 16h